اربعین 97 / سوت قطار اربعین به صدا درآمد

 

محمد رجبی رئیس انجمن حمل‌ و نقل ریلی، از حرکت اولین قطار تهران – کرمانشاه برای زائران اربعین خبر داد و گفت: شب گذشته اولین قطار از تهران به کرمانشاه راه‌اندازی شد و زائران از کرمانشاه تا مرز مهران با اتوبوس و از آنجا به نجف اعزام می‌شوند.

 

http://s8.picofile.com/file/8338390168/Arbaein97.png


وی گفت: زائران می‌توانند در کوتاه‌ترین زمان ممکن به نجف برسند، زیرا که روزانه بین 6 تا 7 رام قطار اعزام و متناسب با افزایش زائران تعداد قطارها افزایش می‌یابد.


رئیس انجمن حمل‌ و نقل ریلی با بیان اینکه قیمت بلیت این مسیر یکطرفه 60 تا 140 تومان است، گفت: نرخ بلیت قطار تهران – کرمانشاه بدون استفاده از بسته 60 تومان و با استفاده از بسته‌ها 150 هزار تومان قیمت گذاری شده است.


رجبی تأکید کرد: در چند روز ابتدایی اربعین بسیاری از مسافران با ترافیک درگیر هستند، اما به دلیل آنکه قطار کرمانشاه تازه راه‌اندازی شده است و کل مسیر بدون ترافیک است بنابر این مشکلی برای زائران ایجاد نمی‌شود.


وی از نظارت کامل راه‌آهن بر مراکز فروش بلیت قطار تهران – کرمانشاه خبر داد و افزود: مسافران می‌توانند بلیت قطار تهران – کرمانشاه را از تمامی کانال‌ها و مراکز فروش تهیه کنند اما برای تهیه پکیج ریلی جاده‌ای اربعین باید حتما به آژانس‌های معتبر مراجعه کنند.


رئیس انجمن حمل‌ و نقل ریلی با اشاره به اینکه راه‌ اندازی این قطار باعث استقبال بیشتر مسافران از مرز مهران می‌شود، گفت: قطار این مسیر اولین بار است که راه‌ اندازی شده و بسیاری از مردم خود کرمانشاه نیز اطلاعی از راه‌ اندازی این مسیر نداشتند./

 

آژانس مسافرتی سبز گشت خاورمیانه ✅

 

ـ-ـ-ـ-ـ-ـ-ـ-ـ-ـ-ـ-ـ-ـ-ـ-ـ-ـ-ـ-ـ-ـ-ـ-ـ-ـ-ـ-ـ-ـ-ـ-ـ-ـ-ـ-ـ-ـ-ـ-ـ-ـ-ـ-ـ-ـ-ـ-ـ-ـ

 

http://s8.picofile.com/file/8339665800/Syria_4658195649.jpg

http://s8.picofile.com/file/8310284542/VisaIraq.jpg


منبع این نوشته : منبع
قطار ,کرمانشاه ,تهران ,اربعین ,زائران ,مسیر ,قطار تهران ,بلیت قطار ,انجمن حمل‌ ,رئیس انجمن ,راه‌ اندازی